Warsztaty rozwoju osobistego

Warsztaty rozwoju osobistego i poznawania siebie dla pracowników branży funeralnej
pod patronatem Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Zapraszamy na szkolenie "Kontakt z klientem w żałobie"

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na Szkolenie „Kontakt z klientem w żałobie” które odbędzie się w dniu 25 stycznia 2019 r w Warszawie. Szkolenie organizuje Fundacja „NAGLE SAMI”. Bliższe informacje na stronie www.naglezmiana.pl.  oraz pod nr telefonu 502 568 636

CZŁONKOWIE POLSKIEGO STOWARZYSZENIA POGRZEBOWEGO OTRZYMUJĄ 20% ZNIŻKI

BLACK FRIDAY w DF MEMENTO.

• *
  • .

Osoby i firmy które do godz. 14.00 dnia 26.11.2018 r. prześlą Reklamę z życzeniami świątecznymi na adres redakcja@dfmemento.pl otrzymają Rabat w wysokości 40%. Oferta dotyczy reklam 1/2 strony (z 600 zł na 360 zł) i cała strona (z 1200 zł na 720 zł) + VAT.
p.o. Redaktora Naczelnego

Targi MEMENTO Poznań im. Wojciecha Krawczyka 2018 za nami.

IX edycja Targów MEMENTO Poznań im. Wojciecha Krawczyka zakończyła się. Była to wyjątkowo udana impreza ze względu na ilość wystawców, ilość odwiedzających a także imprezy towarzyszące. Konferencja pod Patronatem POLSKIEJ AKADEMII NAUK, Zebranie i obrady Zarządu Światowej Federacji Firm Pogrzebowych FIAT-IFTA, Obchody 60-lecia marki BONGO. Szerszą relację z Targów przekażemy niebawem. Na chwilę obecną zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

Konferencja Naukowa pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk

Śmierć, umieranie, szczątki i dyspozycja ciałem – współczesne narracje i praktyki

Konferencja odbędzie w trakcie Targów Funeralnych MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka

na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

w dniu 16 listopada 2018 roku w godz. 12.00 – 16.00

ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Pawilon 6, Sala Konferencyjna

Nowa siedziba Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Z dniem 1 listopada 2018 r. biuro Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego zmieniło siedzibę i obecnie mieści się w biurowcu przy ul. Erazma Ciołka 8 lok. 218 (dalej na Woli) 01-402 Warszawa. Numery telefonów oraz faksu pozostają bez zmian.

Nie chcieli wydać im zwłok bliskich. "Musieliśmy zapłacić okup"

JAK DŁUGO BĘDĄ DZIAŁAŁY TAKIE FIRMY
Czuli się upokorzeni i bezradni, w chwili, kiedy przeżywali żałobę. O tym, co ich spotkało mówią wprost: musieliśmy zapłacić okup za wydanie ciał bliskich. Do UWAGI! zgłosiły się rodziny poszkodowane przez jeden z zakładów pogrzebowych ze Skwierzyny.

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe potępia takie działania firmy pogrzebowej jakie zostały przedstawione w materiale filmowym.

Kliknij aby obejrzeć materiał filmowy

Marek Cichewicz Pierwszym Wiceprezydentem FIAT-IFTA

W trakcie odbywającej się w dniach 27-30.09.2018 r. w Boliwii  Konwencji Światowej Federacji Firm i Organizacji Pogrzebowych FIAT-IFTA, wybrano nowe władze tej organizacji na lata 2018-2020. Pan Marek Cichewicz  Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, Współwłaściciel firmy Międzynarodowe  Usługi Pogrzebowe BONGO będzie piastował stanowisko pierwszego Wiceprezydenta.