Konsultacje społeczne

Weź udział w konsultacjach! Społecznicy przygotowali tezy do zmian prawa, by chronić cmentarze przed dewastacją.
Do 31 marca 2021 r. trwają otwarte, społeczne konsultacje pomysłu, by lepiej chronić opuszczone groby i cmentarze.
Chodzi w nim też o to, by nikt w dobrej wierze nie kupił sobie ziemi, która choć formalnie cmentarzem nie jest, kryje w sobie ludzkie kości.
Twoja opinia się liczy. Celem jest przygotowanie obywatelskiego projektu ustawy.

Opinia Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Poniżej zamieszczam Opinię Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego dotyczącą Projektu z dnia 11 stycznia 2021 r. Rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniające rozporządzenie w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi

UWAGA - Naciągacze z Holandii

Nie daj się nabrać na „BEZPŁATNĄ AKTUALIZACJĘ”

Ostatnio otrzymaliśmy maila z adresu  register@ebr-directory.com o treści poniżej wraz z załącznikiem w pdf. Mail przyszedł od firmy która prowadzi Europejski Rejestr Przedsiębiorców.

Projekt rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniający rozporządzenie w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi.

W dniu 20 stycznia 2021 r. na adres mailowy Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego wpłynął  Projekt  rozporządzenia Ministra Zdrowia zmieniający rozporządzenie w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi.

Propozycja współpracy z DF MEMENTO

MEMENTO jest to najdłużej (od 1997 roku) ukazujące się pismo branży pogrzebowej w Polsce. Jego nakład i poczytność gwarantuje dotarcie z informacją o firmie i jej wyrobach do przedsiębiorców związanych z branżą pogrzebową w całej Polsce.

Czy Minister Zdrowia czyta kierowane do niego pisma?

Pytanie raczej retoryczne, sam Minister Zdrowia nie jest od tego aby czytać wszystkie kierowane do niego pisma, ma od tego sztab kompetentnych podwładnych. To że, ma sztab podwładnych to prawda natomiast z ich kompetentnością to bym polemizował.

Ważna zmiana od 8 stycznia tylko e-skierowania lekarskie

8 stycznia 2021 roku wchodzą w życie ważne zmiany dla pacjentów. Skierowania na leczenie będą wystawiane jedynie w formie elektronicznej, czyli e-skierowania (Dz. U. 2019 poz. 1590)