Zwracamy się do Państwa z APELEM

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zwraca się do Wszystkich z APELEM, by w tym roku wyjątkowo w dniu 1 listopada zrezygnować z masowych odwiedzin grobów swych Bliskich.

12.10.2020 r.

Wirtualny Cmentarz

Wywiad z Darkiem Pałęckim, członkiem Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, twórcą Wirtualnego Cmentarza. W 2005 roku rozpoczął prace nad wykorzystaniem Internetu w dziedzinie funeralnej Powstały dwa portale. Pierwszy "Cmentarze Świata"  dedykowany architekturze i sztuce nagrobnej cmentarzy oraz "Wirtualny Cmentarz" Portal pełniący rolę cmentarza w wirtualnym świecie.

28.09.2020 r.

Odbyte szkolenie „Likwidacja grobu”

Z zachowaniem reżimu sanitarnego w dniu 25 września br odbyło się w łódzkim Hotelu NOVOTEL przy Al. Piłsudskiego 11A szkolenie: „Likwidacja grobu” Prawnik radzi. – Było ono dedykowane dla zarządców i administratorów cmentarzy, zarówno komunalnych jak i wyznaniowych, a także osób z urzędów miast i gmin sprawujących nadzór nad funkcjonowaniem cmentarzy.

Zrozumieć COVID-19. Opracowanie Zespołu ds. COVID -19 przy prezesie PAN

W raporcie który ukazał się w dniu 16.09.2020 r. opracowanym przez naukowców zespołu ds. COVID-19 przy prezesie PAN podano informacje o aktualnym stanie wiedzy na temat koronawirusa, prognozy epidemii w sezonie jesienno-zimowym, ale też rekomendacje dla obywateli i instytucji.

"Likwidacja grobu" - Prawnik radzi

Zapraszamy na szkolenie „Likwidacja grobu” – Prawnik radzi, które odbędzie się w dniu 25 września 2020 r. w Sali Konferencyjnej Hotelu „NOVOTEL” w Łodzi przy Al. Piłsudskiego 11A

Likwidacja numeru faksu

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego informuje, że z dniem 25 sierpnia 2020 r. z uwagi na znikome zainteresowanie wykorzystaniem faksu do przesyłania dokumentów (w latach 2019 – 2020 otrzymaliśmy jeden dokument) zostaje on zlikwidowany.

Ozanatory dla branży funeralnej

Ozonowanie skuteczna i ekologiczna metoda dezynfekcji pomieszczeń, środków transportu w zwalczaniu SARS-CoV-2 i nie tylko.

Zadbaj o swoje finanse i zainwestuj w fotowoltaikę

W dniu 13 lipca br. w Gdyni, Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe podpisało umowę o współpracy z Firmą SUNNY ROOF należącej do Finance Consulting Group Sp. z o.o.