Top menu

Zmiana terminu i miejsca Walnego PSP

Odwołanie Walnego Zgromadzenia Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego zwołanego na dzień 25 maja 2019 roku

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego informuje, iż w dniu 20 maja 2017 r. podjął decyzję o odwołaniu zwołanego na dzień 25 maja 2019 r. na godz. 11.30 Walnego Sprawozdawczego Zgromadzenia Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego. Przyczyną odwołania Walnego Zgromadzenia są napływające prośby od członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego aktywnie zaangażowanych w organizację Wyborów do Parlamentu Europejskiego w dniu 26 maja 2019 r. które uniemożliwiają przybycie na Walne Zgromadzenie w w/w terminie.

Odwołana Konferencja w Olsztynie

Z powodów niezależnych od organizatora jesteśmy zmuszeni odwołać Konferencję „Usługi cmentarno-pogrzebowe, jak działać zgodnie z prawem” zaplanowaną w dniach 23-25.05.2019 r. w Olsztynie. Konferencja odbędzie się wiosną 2020 roku o czym powiadomimy w oddzielnym komunikacie.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

* * * * * * * * * * * * K O N D O L E N C J E * * * * * * * * * * * *

Szanownemu Panu
Dariuszowi Pałęckiemu
wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia
z powodu śmierci mamy Heleny
składają
Prezes, Zarząd, pracownicy i członkowie Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego
wraz z redakcją DF MEMENTO
Msza pogrzebowa rozpocznie się o godz. 15.00 w dniu 17 maja 2019 r. w Kościele
pw. Św. Jana Bożego w Warszawie przy ul. Bonifraterskiej 12 po czym nastąpi
wyprowadzenie urny z Prochami do grobu rodzinnego w Lesznie Wielkopolskim

Szkolenia "Utrzymanie i zarządzanie cmentarzami"

POLSKIE STOWARZYSZENIE POGRZEBOWE INFORMUJE, ŻE SZKOLENIA W RADOMIU (14.05.2019), TARNOBRZEGU (15.05.2019) I KROŚNIE (16.05.2019) ODBĘDĄ SIĘ W ZAPLANOWANYCH TERMINACH

Konferencja pod Patronatem Prezesa UOKiK

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na Konferencję pod Patronatem Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów -  "Usługi cmentarno-pogrzebowe, jak działać zgodnie z prawem". Konferencja odbędzie się w dniach 23-25 maja 2019 r. w olsztyńskim hotelu MANOR.

* * * * * * * * * * * * K O N D O L E N C J E * * * * * * * * * * * *

Szanownemu Panu
Arkadiuszowi Rusek
wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia
z powodu śmierci mamy Doroty
składają
Prezes, Zarząd, pracownicy i członkowie Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego
wraz z redakcją DF MEMENTO
Msza pogrzebowa rozpocznie się o godz. 12.30 w dniu 24.04.2019 r. w Kościele
pw. Trójcy Przenajświętszej w Mielcu przy ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 14

Kolejne miasta w których szkolimy zarządców i administratorów cmentarzy

Po odbytych szkoleniach  w Bolesławcu (25.03.2019), Drawsko Pomorskie (27.03.2019) oraz Starogard Gdański (28.03.2019) zapraszamy do Radomia (14.05.2019), Tarnobrzega (15.05.2019) i Krosna (16.05.2019)

Pierwszy cykl szkoleń - Utrzymanie i zarządzanie cmentarzami - za nami

Zakończyliśmy pierwszy cykl szkoleń "Utrzymanie i zarządzanie cmentarzami". Wzięło w nich udział 78 osób, zarządców i administratorów zarówno cmentarzy parafialnych jak i komunalnych

Kierowanie Ruchem Drogowym

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na szkolenie – w zakresie wykonywania czynności związanych z kierowaniem ruchem drogowym podczas przemarszu procesji, pielgrzymki, konduktu pogrzebowego lub innej zorganizowanej grupy.