Czy Minister Zdrowia czyta kierowane do niego pisma?

Pytanie raczej retoryczne, sam Minister Zdrowia nie jest od tego aby czytać wszystkie kierowane do niego pisma, ma od tego sztab kompetentnych podwładnych. To że, ma sztab podwładnych to prawda natomiast z ich kompetentnością to bym polemizował.

Ważna zmiana od 8 stycznia tylko e-skierowania lekarskie

8 stycznia 2021 roku wchodzą w życie ważne zmiany dla pacjentów. Skierowania na leczenie będą wystawiane jedynie w formie elektronicznej, czyli e-skierowania (Dz. U. 2019 poz. 1590)

Znów zmiana przepisów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

Wydaje się, a nawet jest to pewne, że przepisy „w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii” pisane są na kolanie, robione sztuka dla sztuki bez głębszych przemyśleń ot tak aby napisać kolejne Rozporządzenie.

2.12.2020

Oferta pracy

Uczelnia Łazarskiego, jedna z najstarszych i najbardziej prestiżowych polskich uczelni niepublicznych, w związku z utworzeniem  Pracowni Nauk Morfologicznych w ramach Wydziału Medycznego Uczelni Łazarskiego poszukuje Kandydatek/Kandydatów nastanowisko:

Prośba o finansowe wsparcie!

Zwracam się w imiemiu Ryszarda Godlewskiego o wsparcie finansowe. Ryszard zbiera kasę na operację oczu. Ryszard Godlewski, dziennikarz w latach 2012 - 2014 był Redaktorem Naczelnym DF MEMENTO. Z pod jego pióra wyszło 14 numerów naszego periodyku. Poniżej link do zrzutki.https://zrzutka.pl/operacja-ratowania-wzroku

* * * * * * * * * * * * K O N D O L E N C J E * * * * * * * * * * * *

Szanownej Pani
Iwonie  Komorniczak
wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia
z powodu śmierci męża Jana
składają
Prezes, Zarząd, pracownicy i członkowie Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego
wraz z redakcją DF MEMENTO

Zmarł Marian Kolczyński

Z wielkim smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 2 listopada 2020 roku w wieku 79 lat zmarł Marian Kolczyński. Długoletni prezes Zieleni Miejskiej we Włocławku, członek honorowy Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego. Znawca i ekspert w dziedzinie zarządzania i administrowania cmentarzami, nauczyciel wielu zarządców. Przez wiele lat w DF MEMENTO prowadził Dział „Porady i prawo – Listy do zarządcy”.

Wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia dla rodziny

Składają:Prezes, Zarząd, pracownicy i członkowie Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego
wraz z redakcją DF MEMENTO

3.11.2020

Reakcja na Apel Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Apel Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego o to abyśmy wizytę na cmentarzach rozłożyli na kilka dni odbił się szerokim echem w Polskich mediach. Apel ukazał się w ponad pięćdziesięciu portalach internetowych a na kanale Aktualności 360 był wyświetlany prawie 26 tyś razy.