Top menu

Planowane

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego prowadzi rozmowy nad kolejnymi szkoleniami o których sukcesywnie będziemy informowali na stronie internetowej.

Szczegóły szkoleń będą podawane na miesiąc przed planowaną imprezą ale już teraz możecie Państwo przesyłać wstępny akces udziału w poszczególnych szkoleniach.

Odwołana Konferencja w Olsztynie

Z powodów niezależnych od organizatora jesteśmy zmuszeni odwołać Konferencję „Usługi cmentarno-pogrzebowe, jak działać zgodnie z prawem” zaplanowaną w dniach 23-25.05.2019 r. w Olsztynie. Konferencja odbędzie się wiosną 2020 roku o czym powiadomimy w oddzielnym komunikacie.

Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Konferencja pod Patronatem Prezesa UOKiK

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na Konferencję pod Patronatem Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów -  "Usługi cmentarno-pogrzebowe, jak działać zgodnie z prawem". Konferencja odbędzie się w dniach 23-25 maja 2019 r. w olsztyńskim hotelu MANOR.

Ramowy program wraz z blankietem zgłoszenia
ZGŁOSZENIA  DO  10 MAJA  2019 R

*********************************************************************************************