Kolejne miasta w których szkolimy zarządców i administratorów cmentarzy

Po odbytych szkoleniach  w Bolesławcu (25.03.2019), Drawsko Pomorskie (27.03.2019) oraz Starogard Gdański (28.03.2019) zapraszamy do Radomia (14.05.2019), Tarnobrzega (15.05.2019) i Krosna (16.05.2019)

Pierwszy cykl szkoleń - Utrzymanie i zarządzanie cmentarzami - za nami

Zakończyliśmy pierwszy cykl szkoleń "Utrzymanie i zarządzanie cmentarzami". Wzięło w nich udział 78 osób, zarządców i administratorów zarówno cmentarzy parafialnych jak i komunalnych

Kierowanie Ruchem Drogowym

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na szkolenie – w zakresie wykonywania czynności związanych z kierowaniem ruchem drogowym podczas przemarszu procesji, pielgrzymki, konduktu pogrzebowego lub innej zorganizowanej grupy.

Utrzymanie i zarządzanie cmentarzami

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na cykl jednodniowych szkoleń "Utrzymanie i zarządzanie Cmentarzami"

Rozstrzygnięcie KONKURSU

W dniu 21 lutego odbyło się w siedzibie Redakcji DF MEMENTO losowanie trzech nagród wśród osób i firm które zaprenumerowały i opłaciły prenumeratę naszego periodyku na 2019 rok.

Wyniki Ankiety preferencji targowych

Poniżej przedstawiam na wykresach wyniki Ankiety dotyczącej preferencji targowych. Jeżeli po przejrzeniu wykresów będziecie Państwo mieli jakieś uwagi czy spostrzeżenia proszę o przesyłanie ich na adres: redakcja@dfmemento.pl
Będziemy je publikować. Może będzie to przyczynek do dyskusji co z Targami Pogrzebowymi w Polsce?

Ankieta preferencji targowych

Szanowni Państwo,
Zwracam się do Pani/Pana o wypełnienie anonimowej ankiety która pomoże w poznaniu preferencji miejsca i częstotliwości organizacji w Polsce Targów Pogrzebowych.