. . . . . . . . . . . . Konferencja KRAKOWSKIE NEKROPOLIE . . . . . . . . . .

Urząd Miasta Krakowa, Obywatelski Komitet Ratowania Krakowa
oraz dr Małgorzata Jantos – Radna Miasta Krakowa
we współpracy z Zarządem Cmentarzy Komunalnych w Krakowie
mają zaszczyt zaprosić na konferencję
„KRAKOWSKIE NEKROPOLIE”

Szkolenie „Kontakt z klientem w żałobie”

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na Szkolenie „Kontakt z klientem w żałobie” które odbędzie się w dniu 11 października 2018 r w Warszawie. Szkolenie organizuje Fundacja „NAGLE SAMI”. Bliższe informacje na stronie www.naglezmiana.pl.

CZŁONKOWIE POLSKIEGO STOWARZYSZENIA POGRZEBOWEGO  ORAZ PRENUMERATORZY DF MEMENTO OTRZYMUJĄ 20% ZNIŻKI

PSP Patronem Honorowym Wystawy OD ŚMIERCI NIKT SIĘ NIE WYKRĘCI

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe objęło Patronat Honorowy nad Wystawą "OD ŚMIERCI NIKT SIĘ NIE WYKRĘCI". Wystawę organizuje Muzeum Górnośląskie w Bytomiu. Otwarcie wystawy: 12 września 2018 (środa), godz. 17.00. Dwumiesięcznik Funeralny MEMENTO jest jednym z Patronów Medialnych. Serdecznie wszystkich zapraszam do odwiedzenia Wystawy.

Nie chcieli wydać jej zwłok męża. "Byłam poniżana i obrażana"

Pan Zbigniew zmarł w Niemczech. Firma, która miała przewieźć zwłoki do Polski zafundowała rodzinie kolejny koszmar. Dwukrotnie trzeba było odwoływać pogrzeb. - Czułam się bezsilna. Byłam poniżana i obrażana. Nawet nie miałam czasu, by przeżywać traumę – mówi wdowa. Bulwersujący materiał przygotowany przez TVN UWAGA - ciało zmarłego zakładnikiem zakładu pogrzebowego.

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe potępia takie działania firmy pogrzebowej jakie zostały przedstawione w materiale filmowym.

Kliknij aby obejrzeć materiał filmowy

Wyjątkowe szkolenie dla kadry menadżerskiej

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na szkolenie Doskonalenie umiejętności menadżerskich   które jest dedykowane  dla kadry kierowniczej i właścicieli firm z branży funeralnej. Szkolenie odbędzie się w dniach 11 i 12 września 2018 roku w położonym wśród lasów Hotelu Afrodyta **** Business & Spa ul. Letniskowa 4a, Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice

Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego Patronem Honorowym

W imieniu własnym jak i Centrum Flotowego CARSED zapraszam na pokaz Volkswagenów w zabudowie funeralnej renomowanej firmy BAUTEX. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe. Prezentacja odbędzie się dnia 24 sierpnia br. w godz. 10.00 - 17.00 w Salonie przy ul. Łopuszańskiej 72 w Warszawie.

Rządowe NIE dla zwiększenia zasiłku pogrzebowego

W dniu 29 czerwca otrzymaliśmy odpowiedź od Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na PETYCJĘ o zwiększenie zasiłku Pogrzebowego którą złożyło Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe. Odpowiedź brzmi NIE, w konkluzji czytamy  "kwota zasiłku pogrzebowego obowiązująca obecnie w polskim systemie ubezpieczeń społecznych przedstawia się korzystnie na tle podobnych rozwiązań przewidzianych w innych państwach członkowskich UE. Mając na względzie przedstawione wyżej wyjaśnienia, wskazany postulat należy ocenić negatywnie".

Poniżej zamieszczam Odpowiedź MINISTRA na naszą Petycję.