Top menu

Odwołane szkolenie

Z uwagi na małe zainteresowanie planowanym na dni 9-10.06.2017 roku szkoleniem "Gospodarka odpadami na cmentarzu" w Nieborowie, zostaje one przeniesione na jesień. Miejsce jak i termin szkolenia podamy pod koniec sierpnia.

Wyróżnienie dla BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe

Firma BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe której współwłaścicielem jest Marek Cichewicz wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego otrzymała WYRÓŻNIENIA targów NECROEXPO 2017 za ciekawe rozwiązania przestrzenne stoiska.
Gratulacje
Krzysztof Wolicki
Prezes PSP

Śmierć we współczesnym krajobrazie kulturowym

W dniu 26.05.2017 r. na Cmentarzu Południowym w podwarszawskim Antoninowie zostały przeprowadzone zajęcia zorganizowane przez dr inż. Annę Długozima dla studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie kursu "Historia kultury". 

26 maja Dzień Matki

Najlepsze Życzenia Wszystkim Mamom w dniu ich Święta składa Krzysztof Wolicki wraz z Zarządem PSP, Biurem oraz redakcją DF MEMENTO 

Mroczna twarz Necroexpo

Targi Necroexpo przedstawiają się jako jedyna i niepowtarzalna impreza funeralna w Środkowej Europie. Po moich doświadczeniach przyznaję, że coś w tym jest. Tyle, że ta niepowtarzalność to zwykła wybiórczość, samolubność, małostkowość i nietolerancja dla inności, cechy istotnie wyjątkowe w sferach targowych, w zasadzie unikatowe, poza targami na peryferiach Kielc, w handlu nieistniejące. 

Gospodarka odpadami na cmentarzu

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na dwudniowe szkolenie "Gospodarka odpadami na cmentarzu" oraz "Profesjonalna sprzedaż usług pogrzebowych"

Walne Zgromadzenie członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego zawiadamia, że dnia 9 czerwca 2017 r (piątek), w Sali Konferencyjnej Hotelu Rozdroże Nieborów, 99-416 Nieborów, Nieborów 163c, o godz. 10.30 rozpocznie się Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.

Ernest prosi o pomoc

Pomóżmy naszemu koledze przedsiębiorcy pogrzebowemu, który ma bardzo chorego syna. 1% to dla Nas zdrowych niewiele natomiast dla chorego Ernesta i jego rodziców to aż 1% wpisany w deklaracji podatkowej. Nie bądźmy obojętni - każdy grosz się liczy. 
Krzysztof Wolicki