Top menu

UWAGA Zmiana numeru konta bankowego

Szanowni Państwo, z dniem 14.06.2014 roku ulega zmianie numer konta bankowego Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego. Zamiast dotychczasowych dwu kont będziemy mieli jedno w Credit Agricole Bank Polska SA. Podajemy obowiązujący numer konta dla transakcji złotówkowych 38 1940 1076 3182 2851 0000 0000 

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA

W imieniu własnym jak i nowo powołanego Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego chciałbym serdecznie podziękować ustępującym Członkom Zarządu, Komisji Rewizyjnej jak i Komisji Etyki za owocną współpracę przez ostatnie trzy lata minionej już kadencji.

Współpraca z Panami była Wielką przyjemnością.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję

Krzysztof Wolicki 
prezes Zarządu 
Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Nowe Władze Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

W dniu 9 czerwca 2017 r w Hotelu Nieborów w Nieborowie odbyło się Walne Sprawozdawczo Wyborcze Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.
Prezesem na drugą kadencję został wybrany Krzysztof Wolicki. 

Nieczynne Biuro Stowarzyszenia w dniu 9.06.2017

Z uwagi na zaplanowane w Nieborowie w dniu 9 czerwca 2017 roku Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego biuro Zarządu będzie nieczynne

Odwołane szkolenie

Z uwagi na małe zainteresowanie planowanym na dni 9-10.06.2017 roku szkoleniem "Gospodarka odpadami na cmentarzu" w Nieborowie, zostaje one przeniesione na jesień. Miejsce jak i termin szkolenia podamy pod koniec sierpnia.

Wyróżnienie dla BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe

Firma BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe której współwłaścicielem jest Marek Cichewicz wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego otrzymała WYRÓŻNIENIA targów NECROEXPO 2017 za ciekawe rozwiązania przestrzenne stoiska.
Gratulacje
Krzysztof Wolicki
Prezes PSP

Śmierć we współczesnym krajobrazie kulturowym

W dniu 26.05.2017 r. na Cmentarzu Południowym w podwarszawskim Antoninowie zostały przeprowadzone zajęcia zorganizowane przez dr inż. Annę Długozima dla studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW w Warszawie kursu "Historia kultury". 

26 maja Dzień Matki

Najlepsze Życzenia Wszystkim Mamom w dniu ich Święta składa Krzysztof Wolicki wraz z Zarządem PSP, Biurem oraz redakcją DF MEMENTO