Pośrednik w obrocie nieruchomościami i przewodnik turystyczny - to kolejne zderegulowane zawody

Nie będzie już licencji na wykonywanie zawodów pośrednika w obrocie nieruchomościami, zarządcy nieruchomości oraz przewodnika turystycznego.

Znamy nowe składki ZUS obowiązujące w 2014 roku

Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej wydało obwieszczenie w sprawie kwoty ograniczenia rocznej podstawy wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe w roku 2014 oraz przyjętej do jej ustalenia kwoty prognozowanego przeciętnego wynagrodzenia. Obwieszczenie zostało podpisane 13 grudnia 2013 r.

Jubileuszowe obchody w Warszawskim Oddziale OSPS BHP

W dniu 13 grudnia 2013 r. w Oddziale Warszawa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy obchodzono uroczyście jubileusz obchodów 60-lecia powołania w Polsce Służby Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz jubileusz 20-lecia Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP.

IX Konferencja w Nieborowie

W dniach 12-13 grudnia 2013 roku w Nieborowie odbyła się IX Konferencja zarządców, administratorów cmentarzy  i przedsiębiorców pogrzebowych.

Weź udział w świątecznej zbiórce żywności

Po raz 17 ruszyła Świąteczna Zbiórka Żywności. Odbędzie się w dniach 29.11.- 01.12.

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe o zmianie ustawy

W środę 23.10.2013 r , odbyło się posiedzenie podkomisji nadzwyczajnej do rozpatrzenia poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych.

Nowe wyzwania branży funeralnej wobec zmieniających się przepisów gospodarki odpadami

To temat przewodni IX Konferencji zarządców, administratorów cmentarzy i przedsiębiorców pogrzebowych które organizujemy