Top menu

Co o tym myślicie?

Długo zastanawiałem się po otrzymaniu pisma od Prezydenta Światowej Federacji Firm i Organizacji Pogrzebowych FIAT-IFTA z prośbą o ustosunkowanie się do pisma otrzymanego od Roberta Czyżaka prezesa Polskiej Izby Branży Pogrzebowej czy jest jakikolwiek sens komentowanie tego. Z drugiej strony nie mogę dać satysfakcji człowiekowi który robi takie rzeczy.

Reklama w DF MEMENTO

MEMENTO jest to najdłużej (od 1996 roku) ukazujące się pismo branży pogrzebowej w Polsce. Jego nakład i poczytność gwarantuje dotarcie z informacją o firmie i jej wyrobach do przedsiębiorców związanych z branżą pogrzebową w całej Polsce. Naszymi odbiorcami są zakłady pogrzebowe, zarządcy i administratorzy cmentarzy zarówno komunalnych jak i wyznaniowych a także urzędy miast i gmin.

Wyszczepialność na COVID-19 w branży funeralnej

Redakcja DF MEMENTO przygotowuje do najbliższego numeru materiał dotyczący wielkości osób zaszczepionych przeciw COVID-19 w szeroko pojętej branży usług pogrzebowych. Zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety 
Link do ankiety https://forms.gle/VmGLuDAJgvAPcsKH9

Zapraszamy na Wystawę - WYOBRAŹNIA FUNERALNA

Jaki mógłby być pogrzeb przyszłości oraz czym jest – lub mogłaby być – śmierć w życiu ludzi XXI wieku? Zapraszamy do galerii Dizajn BWA Wrocław na wystawę autorską Kuby Marii Mazurkiewicza pt. Wyobraźnia funeralna. Wobec polskiego prawa pogrzebowego 1959-2021.

UWAGA: to może Cię kosztować 995 EURO

W ostatnich dniach rozsyłany jest formularz do darmowej aktualizacji danych w EUROPEJSKIM REJESTRZE PRZEDSIĘBIORCÓW. Wypełnienie, podpisanie i odesłanie formularza może Cię kosztować 995 EURO.

Zmarł Marek Kasperczyk

W dniu 21 października br. zmarł Marek Kasperczyk przedsiębiorca pogrzebowy z Będzina właściciel Firmy „KASPERCZYK”.

Rządowy Projekt Ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych – UWAGI

W dniu 30.09.2021 r otrzymaliśmy z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Projekt Ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych, w tym samym dniu projekt drogą mailową rozesłałem do Państwa z prośbą o wyrażenie opinii  co do założeń projektu.