Top menu

Klientocentryczność - szkolenie w Starachowicach

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza w dniach 22-23 września 2022 r. do Hotelu SENATOR w Starachowicach na Szkolenie - Klientocentryczność czyli jak utrzymać zyski pomimo zmian na rynku.

Kłamstwo ma krótkie nóżki

Nie to żebym się specjalnie czepiał czy śledził poczynania Polskiej Izby Branży Pogrzebowej. Każdy robi swoje i jak służy to dobru branży będę takie działania wspierał. Jak mnie znacie nie chwalę się tym co robię i jak to robię ale myślę, że gdyby poprzednie Zarządy naszej organizacji (Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe) jak i obecny działały nieprofesjonalnie nie przetrwalibyśmy dwudziestu czterech lat. Stojąc od 2014 roku na czele stowarzyszenia działam transparentnie bez przypisywania sobie zasług czy czynów do których się nie przyczyniłem.

Informacja Ministerstwa Klimatu i Środowiska

Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do kwestii poruszonych na spotkaniu online dnia 26 maja br. dotyczącego odpadów na cmentarzach, przekazuję w załączniku materiał Ministerstwa Klimatu i Środowiska ws. zagospodarowania mas ziemnych pozyskanych przy budowie nowych grobów.

Poprawiony Rządowy Projekt Ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych

Na stronach Rządowego Centrum Legislacyjnego ukazał się (z dnia 15.06.2022r) Projekt Ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych. Projekt zawiera poprawki które wnosiły organizacje i instytucje mające interes prawny do projektu przedstawionego jesienią ubiegłego roku. Tak na szybko doszły trzy art. i projekt zwiększył swą objętość z 93 do 119 stron. 

Targi NECROEXPO za nami

NECROEXPO wspólnym sukcesem całej branży

Blisko dwa tysiące podpisanych umów i sprzedanych produktów – taki rezultat maluje tegoroczna 9. edycja  Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO 2022. Pomimo trzyletniego, pandemicznego zastoju i związanych z nim obaw wystawców i kontrahentów, tegoroczne NECROEXPO w Targach Kielce prezentuje się bardzo dobrze nie tylko na zdjęciach, ale także w liczbach.

Tegoroczna edycja NECROEXPO zgromadziła 88 wystawców z 7 krajów, dwa i pół tys. mkw powierzchni wystawienniczej. Ponadto targi przyciągnęły 1500 zwiedzających.

Omówią przyszłość branży na NECROEXPO 2022

Czy mnogość organizacji branżowych służy poprawie całej branży, czy jak niektórzy mówią zaspokojeniu własnych ambicji czy też własnych interesów? To temat spotkania, które odbędzie się 3 czerwca, w Sali G Targów Kielce, podczas targów NECROEXPO 2022. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Wolicki – Redaktor Naczelny magazynu MEMENTO - prezes Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.

DF MEMENTO partnerem medialnym Necroexpo

Najstarszy opiniotwórczy magazyn pogrzebowy w kraju po raz kolejny został partnerem medialnym targów Necroexpo, które odbędą się w Targach Kielce od 3 do 5 czerwca 2022. Wydawnictwo zostało stworzone w 1997 roku przez jednego z pionierów dziennikarstwa funeralnego w Polsce – Wojciecha Krawczyka.