Top menu

Aktualności

BLACK FRIDAY w DF MEMENTO.

  • *
  • .

Osoby i firmy które do godz. 14.00 dnia 26.11.2018 r. prześlą Reklamę z życzeniami świątecznymi na adres redakcja@dfmemento.pl otrzymają Rabat w wysokości 40%. Oferta dotyczy reklam 1/2 strony (z 600 zł na 360 zł) i cała strona (z 1200 zł na 720 zł) + VAT.
Krzysztof Wolicki
p.o. Redaktora Naczelnego

Targi MEMENTO Poznań im. Wojciecha Krawczyka 2018 za nami.

IX edycja Targów MEMENTO Poznań im. Wojciecha Krawczyka zakończyła się. Była to wyjątkowo udana impreza ze względu na ilość wystawców, ilość odwiedzających a także imprezy towarzyszące. Konferencja pod Patronatem POLSKIEJ AKADEMII NAUK, Zebranie i obrady Zarządu Światowej Federacji Firm Pogrzebowych FIAT-IFTA, Obchody 60-lecia marki BONGO. Szerszą relację z Targów przekażemy niebawem. Na chwilę obecną zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej.

Konferencja Naukowa pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk

Śmierć, umieranie, szczątki i dyspozycja ciałem – współczesne narracje i praktyki

 Konferencja odbędzie w trakcie Targów Funeralnych MEMENTO POZNAŃ im. Wojciecha Krawczyka

na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

w dniu 16 listopada 2018 roku w godz. 12.00 – 16.00

ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Pawilon 6, Sala Konferencyjna

Nowa siedziba Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Z dniem 1 listopada 2018 r. biuro Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego zmieniło siedzibę i obecnie mieści się w biurowcu przy ul. Erazma Ciołka 8 lok. 218 (dalej na Woli) 01-402 Warszawa. Numery telefonów oraz faksu pozostają bez zmian.

Nie chcieli wydać im zwłok bliskich. "Musieliśmy zapłacić okup"

JAK DŁUGO BĘDĄ DZIAŁAŁY TAKIE FIRMY
Czuli się upokorzeni i bezradni, w chwili, kiedy przeżywali żałobę. O tym, co ich spotkało mówią wprost: musieliśmy zapłacić okup za wydanie ciał bliskich. Do UWAGI! zgłosiły się rodziny poszkodowane przez jeden z zakładów pogrzebowych ze Skwierzyny.

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe potępia takie działania firmy pogrzebowej jakie zostały przedstawione w materiale filmowym.

Kliknij aby obejrzeć materiał filmowy

Marek Cichewicz Pierwszym Wiceprezydentem FIAT-IFTA

W trakcie odbywającej się w dniach 27-30.09.2018 r. w Boliwii  Konwencji Światowej Federacji Firm i Organizacji Pogrzebowych FIAT-IFTA, wybrano nowe władze tej organizacji na lata 2018-2020. Pan Marek Cichewicz  Wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, Współwłaściciel firmy Międzynarodowe  Usługi Pogrzebowe BONGO będzie piastował stanowisko pierwszego Wiceprezydenta.

. . . . . . . . . . . . Konferencja KRAKOWSKIE NEKROPOLIE . . . . . . . . . .

Urząd Miasta Krakowa, Obywatelski Komitet Ratowania Krakowa 
oraz dr Małgorzata Jantos – Radna Miasta Krakowa 
we współpracy z Zarządem Cmentarzy Komunalnych w Krakowie 
mają zaszczyt zaprosić na konferencję 
„KRAKOWSKIE NEKROPOLIE”  

Szkolenie „Kontakt z klientem w żałobie”

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na Szkolenie „Kontakt z klientem w żałobie” które odbędzie się w dniu 11 października 2018 r w Warszawie. Szkolenie organizuje Fundacja „NAGLE SAMI”. Bliższe informacje na stronie www.naglezmiana.pl.

CZŁONKOWIE POLSKIEGO STOWARZYSZENIA POGRZEBOWEGO  ORAZ PRENUMERATORZY DF MEMENTO OTRZYMUJĄ 20% ZNIŻKI

PSP Patronem Honorowym Wystawy OD ŚMIERCI NIKT SIĘ NIE WYKRĘCI

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe objęło Patronat Honorowy nad Wystawą "OD ŚMIERCI NIKT SIĘ NIE WYKRĘCI". Wystawę organizuje Muzeum Górnośląskie w Bytomiu. Otwarcie wystawy: 12 września 2018 (środa), godz. 17.00. Dwumiesięcznik Funeralny MEMENTO jest jednym z Patronów Medialnych. Serdecznie wszystkich zapraszam do odwiedzenia Wystawy.