PSP Patronem Honorowym Wystawy OD ŚMIERCI NIKT SIĘ NIE WYKRĘCI

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe objęło Patronat Honorowy nad Wystawą "OD ŚMIERCI NIKT SIĘ NIE WYKRĘCI". Wystawę organizuje Muzeum Górnośląskie w Bytomiu. Otwarcie wystawy: 12 września 2018 (środa), godz. 17.00. Dwumiesięcznik Funeralny MEMENTO jest jednym z Patronów Medialnych. Serdecznie wszystkich zapraszam do odwiedzenia Wystawy.

Nie chcieli wydać jej zwłok męża. "Byłam poniżana i obrażana"

Pan Zbigniew zmarł w Niemczech. Firma, która miała przewieźć zwłoki do Polski zafundowała rodzinie kolejny koszmar. Dwukrotnie trzeba było odwoływać pogrzeb. - Czułam się bezsilna. Byłam poniżana i obrażana. Nawet nie miałam czasu, by przeżywać traumę – mówi wdowa. Bulwersujący materiał przygotowany przez TVN UWAGA - ciało zmarłego zakładnikiem zakładu pogrzebowego.

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe potępia takie działania firmy pogrzebowej jakie zostały przedstawione w materiale filmowym.

Kliknij aby obejrzeć materiał filmowy

Wyjątkowe szkolenie dla kadry menadżerskiej

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na szkolenie Doskonalenie umiejętności menadżerskich   które jest dedykowane  dla kadry kierowniczej i właścicieli firm z branży funeralnej. Szkolenie odbędzie się w dniach 11 i 12 września 2018 roku w położonym wśród lasów Hotelu Afrodyta **** Business & Spa ul. Letniskowa 4a, Tartak Brzózki, 96-325 Radziejowice

Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego Patronem Honorowym

W imieniu własnym jak i Centrum Flotowego CARSED zapraszam na pokaz Volkswagenów w zabudowie funeralnej renomowanej firmy BAUTEX. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe. Prezentacja odbędzie się dnia 24 sierpnia br. w godz. 10.00 - 17.00 w Salonie przy ul. Łopuszańskiej 72 w Warszawie.

Rządowe NIE dla zwiększenia zasiłku pogrzebowego

W dniu 29 czerwca otrzymaliśmy odpowiedź od Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na PETYCJĘ o zwiększenie zasiłku Pogrzebowego którą złożyło Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe. Odpowiedź brzmi NIE, w konkluzji czytamy  "kwota zasiłku pogrzebowego obowiązująca obecnie w polskim systemie ubezpieczeń społecznych przedstawia się korzystnie na tle podobnych rozwiązań przewidzianych w innych państwach członkowskich UE. Mając na względzie przedstawione wyżej wyjaśnienia, wskazany postulat należy ocenić negatywnie".

Poniżej zamieszczam Odpowiedź MINISTRA na naszą Petycję.

Sprzedawaj drożej, zarabiaj więcej, pokonaj konkurencję.

Z uwagi na duże zainteresowanie szkoleniami sprzedażowymi połączone z prośbami o przesunięcie o miesiąc ich rozpoczęcia, postanowiliśmy spełnić Państwa prośby. Cykl szkoleń sprzedażowych, dedykowanych osobom bezpośrednio pracującym z klientem, które poprowadzi znany w branży Coach Maciej Żarys, rozpocznie się 16 lipca w Łodzi. Kolejne miasta to Legnica i Katowice. Szkolenia odbywać się będą w miesięcznych odstępach. Grupy max. 20 osób. Zapraszamy.

Absolutorium dla Władz Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

W dniu 9 czerwca 2018 roku w Łódzkim Hotelu IBIS odbyło się Walne Sprawozdawcze Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego. Zebrani pozytywnie ocenili pracę Prezesa, Zarządu jak i Komisji Rewizyjnej za rok 2017 udzielając im Absolutorium. Aby uniknąć kłopotów jaki doprowadziły do rozpadu naszej siostrzanej organizacji, Polskiej Izby Pogrzebowej głosami wszystkich zgromadzonych wprowadzono zmianę w STATUCIE

********************* KONDOLENCJE ********************

Szanownemu Panu
Witoldowi Skrzydlewskiemu
wyrazy głębokiego współczucia i słowa wsparcia
z powodu śmierci mamy Heleny
składają
Prezes, Zarząd, pracownicy i członkowie Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego
wraz z redakcją DF MEMENTO

Stuknęło nam 20 lat

Choć trudno w to uwierzyć, to nasza organizacja istnieje nieprzerwanie od dwudziestu lat. Polskie Stowarzyszenie Kremacyjne i Administratorów Cmentarzy bo taką nosiło pierwotnie nazwę powstało 19 maja 1998 r. na zebraniu założycielskim we Wrocławiu.

Walne Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego zawiadamia, że dnia 9 czerwca 2018 r (sobota), w Sali Konferencyjnej Hotelu AMBASADOR CHOJNY***  przy ul. Kosynierów Gdyńskich 8 w Łodzi, o godz. 11.30 rozpocznie się Walne Sprawozdawcze Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.