Top menu

Aktualności

KONDOLENCJE

Pani Barbarze Wilk, Elżbiecie Banasiak oraz Patrycji Banasiak

Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Sylwestra Banasiak

Syna, męża i ojca

składa Krzysztof Wolicki

z Zarządem i Biurem Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Msza pogrzebowa rozpocznie się o godz. 13.00 dnia 4 lutego 2017 roku w Kaplicy Cmentarza Miejskiego na Kuczkowie koło Kutna

Szkolenie PRAWO DO GROBU

Szkoleniem "Prawo do grobu - Aspekty formalno-prawne" w dniu 13 marca 2017 roku w Szczecinie rozpoczynamy nowy sezon szkoleń organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe. Kolejnymi miastami w których odbędą się szkolenia to Legnica 14 marca oraz Poznań 15 marca 2017 roku.

Szykuje się kolejna wojna w Sejmie

Zasiłek pogrzebowy będzie przysługiwał w przypadku urodzenia martwego dziecka, bez względu na to, na jakim etapie ciąży doszło do poronienia - tak zakłada senacki projekt ustawy, który został przekazany do Sejmu. 

Ramowy plan szkoleń na 2017 rok

W zakładce Szkolenia Planowane zamieściliśmy Ramowy Plan Szkoleń i Konferencji zaplanowany przez Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe na 2017 rok.

JAYKO organizatorem pogrzebu gen. bryg. pil. Ludwika Krempy

Uroczystości pogrzebowe gen. bryg. pil. Ludwika Krempy odbyły się 9 stycznia br. na Cmentarzu Centralnym w Sanoku, gdzie spoczął zgodnie ze swoją wolą w grobie rodziców. 

Szkolenia na dziesiątkę

14 grudnia 2016 roku, dzień trzeci i ostatni szkoleń "Prawo do grobu, aspekty formalno-prawne". Jesteśmy w Hotelu Katowice w Katowicach. Szkolenie prowadzi ks. dr hab. Aleksander Sobczak. Po szkoleniach uczestnicy zostali poproszeni o wypełnienie ankiet oceniających w skali od 1 do 10 jakość szkolenia.
Uczestnicy odpowiadali na trzy pytania. Poniżej podajemy średnią punków za trzy szkolenia
1. Jak ocenia Pan/Pani przygotowanie miejsca przeprowadzenia szkolenia - 9,66
2. Jak ocenia Pan/Pani przygotowanie merytoryczne prelegentów - 9,75
3. Jak ocenia Pan/Pani przygotowanie materiałów szkoleniowych - 9,63

Drugi dzień szkoleniowy - Łódź

Drugi z trzech dni szkoleń "Prawo do grobu, aspekty formalno-prawne" Jesteśmy w Hotelu Ibis w Łodzi. Tym razem pomimo mrozu wszyscy uczestnicy przybyli przed planowaną godziną rozpoczęcia. Szkolenie 13 grudnia 2016 r. Szkolenie prowadzi ks. dr hab. Aleksander Sobczak

Wśród uczestników szkolenia którzy wypełnili ankiety zostały rozlosowane trzy nagrody:

Pierwszy z trzech jednodniowych szkoleń

Pierwszy z trzech dni szkoleń "Prawo do grobu, aspekty formalno-prawne" Jesteśmy w Hotelu Rudnik w Grudziądzu. Szkolenie rozpoczęliśmy chwilę po godz.10.00 w dniu 12 grudnia 2016 r. Szkolenie prowadzi ks. dr hab. Aleksander Sobczak

Dla uczestników szkolenia którzy wypełnili ankiety zostały rozlosowane trzy nagrody:

Ostatnie w tym roku szkolenie z Prawa do Grobu

Zapraszamy na cykl trzech jednodniowych szkoleń które zaplanowaliśmy w Grudziądzu (12.12.2016), Łodzi (13.12.2016) i Katowicach (14.12.2016)