Top menu

Aktualności

Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego uprzejmie zawiadamia, że dnia 3 marca 2017 r (piątek), w Sali Konferencyjnej Hotelu Colibra przy ul. Wolskiej 191 w Warszawie, o godz. 12.00 rozpocznie się sprawozdawczo-wyborcze Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.

Do kupienia zakład pogrzebowy

Do kupienia firma pogrzebowa działająca od 1989 roku w mieście w Zagłębiu Dąbrowskim (budynek 100 m² i działka 3500 m²). 

Komunikat ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wstrzymuje od 6 lutego 2017 r. do odwołania przyjmowanie wniosków o dofinansowanie projektów poprawiających bezpieczeństwo w pracy

KONDOLENCJE

Pani Barbarze Wilk, Elżbiecie Banasiak oraz Patrycji Banasiak

Wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Sylwestra Banasiak

Syna, męża i ojca

składa Krzysztof Wolicki

z Zarządem i Biurem Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Msza pogrzebowa rozpocznie się o godz. 13.00 dnia 4 lutego 2017 roku w Kaplicy Cmentarza Miejskiego na Kuczkowie koło Kutna

Szkolenie PRAWO DO GROBU

Szkoleniem "Prawo do grobu - Aspekty formalno-prawne" w dniu 13 marca 2017 roku w Szczecinie rozpoczynamy nowy sezon szkoleń organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe. Kolejnymi miastami w których odbędą się szkolenia to Legnica 14 marca oraz Poznań 15 marca 2017 roku.

Szykuje się kolejna wojna w Sejmie

Zasiłek pogrzebowy będzie przysługiwał w przypadku urodzenia martwego dziecka, bez względu na to, na jakim etapie ciąży doszło do poronienia - tak zakłada senacki projekt ustawy, który został przekazany do Sejmu. 

Ramowy plan szkoleń na 2017 rok

W zakładce Szkolenia Planowane zamieściliśmy Ramowy Plan Szkoleń i Konferencji zaplanowany przez Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe na 2017 rok.

JAYKO organizatorem pogrzebu gen. bryg. pil. Ludwika Krempy

Uroczystości pogrzebowe gen. bryg. pil. Ludwika Krempy odbyły się 9 stycznia br. na Cmentarzu Centralnym w Sanoku, gdzie spoczął zgodnie ze swoją wolą w grobie rodziców. 

Szkolenia na dziesiątkę

14 grudnia 2016 roku, dzień trzeci i ostatni szkoleń "Prawo do grobu, aspekty formalno-prawne". Jesteśmy w Hotelu Katowice w Katowicach. Szkolenie prowadzi ks. dr hab. Aleksander Sobczak. Po szkoleniach uczestnicy zostali poproszeni o wypełnienie ankiet oceniających w skali od 1 do 10 jakość szkolenia.
Uczestnicy odpowiadali na trzy pytania. Poniżej podajemy średnią punków za trzy szkolenia
1. Jak ocenia Pan/Pani przygotowanie miejsca przeprowadzenia szkolenia - 9,66
2. Jak ocenia Pan/Pani przygotowanie merytoryczne prelegentów - 9,75
3. Jak ocenia Pan/Pani przygotowanie materiałów szkoleniowych - 9,63