Top menu

Propozycja współpracy z DF MEMENTO

MEMENTO jest to najdłużej (od 1997 roku) ukazujące się pismo branży pogrzebowej w Polsce. Jego nakład i poczytność gwarantuje dotarcie z informacją o firmie i jej wyrobach do przedsiębiorców związanych z branżą pogrzebową w całej Polsce. 

Naszymi odbiorcami są zakłady pogrzebowe, zarządcy i administratorzy cmentarzy zarówno komunalnych jak i wyznaniowych, a także urzędy miast i gmin.

W chwili obecnej trwają pracę nad uruchomieniem poza wydaniem papierowym DF MEMENTO wydania internetowego naszego periodyku tak aby można było dotrzeć do zdecydowanie szerszego grona odbiorców i wyprowadzić MEMENTO na szerokie wody. Zostanie uruchomiony newsletter.

Dziękując za dotychczasową współpracę proponujemy nowum dla wybranych firm przy zamieszczaniu reklam w tegorocznej edycji MEMENTO w wydaniu papierowym jak i internetowym.

Standardowa reklama całostronicowa w wydaniu papierowym w jednym numerze wynosi 1200 zł (+23% VAT), kupując reklamę na cały rok rabat wynosi 35%. Dla firm, które wykupią reklamę na cały 2021 rok i opłacą ją w całości do 10 lutego 2021 r. mamy dodatkowo 5% rabatu, razem 40%. W sumie zamiast 7200 zł netto będzie 4320 zł netto. Opłacając reklamę półstronicową za cały rok zapłacimy połowę kwoty jak za reklamę całostronicową czyli zamiast 3600 zł tylko 2160 zł netto. Ponadto, loga tych firm (z przekierowaniem) zostaną umieszczone w gratisie na cały rok 2021 w wydaniu internetowym DF MEMENTO w Zakładce POLECANE.

 W wydaniu internetowym wprowadzamy Zakładkę „WSPIERAJĄ NAS” gdzie za opłatą roczną w kwocie           6 000 zł netto zamieścimy logo firmy z przekierowaniem na ich stronę internetową , a także loga tych firm zostaną zamieszczane w stopce rozsyłanych newsletterów przez cały 2021 rok.

Z poważaniem 
Krzysztof Wolicki 
p.o. Redaktora Naczelnego DF MEMENTO 
Tytuł od 1996 r.  ISSN 1427-8456