Top menu

Reklama w DF MEMENTO

MEMENTO jest to najdłużej (od 1996 roku) ukazujące się pismo branży pogrzebowej w Polsce. Jego nakład i poczytność gwarantuje dotarcie z informacją o firmie i jej wyrobach do przedsiębiorców związanych z branżą pogrzebową w całej Polsce. Naszymi odbiorcami są zakłady pogrzebowe, zarządcy i administratorzy cmentarzy zarówno komunalnych jak i wyznaniowych a także urzędy miast i gmin.

W chwili obecnej trwają pracę nad uruchomieniem poza wydaniem papierowym DF MEMENTO wydania internetowego naszego periodyku tak aby można było dotrzeć do zdecydowanie szerszego grona odbiorców i wyprowadzić MEMENTO na szerokie wody. Zostanie uruchomiony newsletter.

Dziękując za dotychczasową współpracę proponujemy nowum dla wybranych firm przy zamieszczaniu reklam w tegorocznej edycji MEMENTO w wydaniu papierowym jak i internetowym.

Standardowa reklama całostronicowa wewnątrz wydania papierowego (poza okładkami) w jednym wydaniu wynosi 1300 zł (+23% VAT) kupując reklamę na cały rok rabat wynosi 20%.

Dla firm które wykupią reklamę na cały 2022 rok i opłacą ją w całości do 15 lutego 2022  r. mamy dodatkowo 10% rabatu - razem 30%.

W sumie zamiast 7800 zł netto będzie 5460 zł netto. Opłacając reklamę półstronicową za cały rok zapłacimy połowę kwoty jak za reklamę całostronicową czyli zamiast 3900 zł tylko 2730 zł netto. Ponadto, loga tych firm (z przekierowaniem) zostaną umieszczona w gratisie na cały rok 2022 w wydaniu internetowym DF MEMENTO w Zakładce POLECANE.

Krzysztof Wolicki 
Redaktor Naczelny DF MEMENTO 
Tytuł od 1996 r.  ISSN 1427-8456