Top menu

UWAGA - Naciągacze z Holandii

Nie daj się nabrać na „BEZPŁATNĄ AKTUALIZACJĘ”

Ostatnio otrzymaliśmy maila z adresu  register@ebr-directory.com o treści poniżej wraz z załącznikiem w pdf. Mail przyszedł od firmy która prowadzi Europejski Rejestr Przedsiębiorców.

Hello,

In order to have your company inserted in the EU Business Register for 2021/2022, please print, complete and submit the attached form in a reply to this email.
EU BUSINESS REGISTER
3700 AA ZEIST
THE NETHERLANDS
Fax: +31 205 248 107
All electronic file formats are accepted.
Updating is free of charge.

Dla tych którzy nie bardzo posługują się obcym językiem, tłumaczenie na polski.

Cześć, 
Aby Twoja firma została wpisana do unijnego rejestru handlowego na rok 2021/2022, wydrukuj, wypełnij i prześlij załączony formularz w odpowiedzi na tę wiadomość e-mail. 
REJESTR PRZEDSIĘBIORSTW UE 
3700 AA ZEIST 
HOLANDIA 
Faks: +31 205 248 107 
Akceptowane są wszystkie formaty plików elektronicznych. 
Aktualizacja jest bezpłatna.

Załącznik

 Wypełnienie formularza i przesłanie do Holandii jest bezpłatne ale tylko przez pierwsze siedem dni od podpisania umowy (przesłania) formularza. Umowa o umieszczenie Państwa danych trwa trzy lata i w myśl umowy (warunki po angielsku na dole formularza) trwa trzy lata i kosztuje 995 euro rocznie. Sądem do rozstrzygania ewentualnych sporów jest Sąd w Holandii. Na ich stronie internetowej jest zamieszczone 12 firm pogrzebowych z całego świata. 
Oczywiście jeżeli ktoś chce wydać prawie 3000 euro oczywiście ma do tego prawo ja tylko chcę aby miał tego świadomość, i nie mówił, że nie doczytałem.

Pozdrawiam 
Krzysztof Wolicki 
Prezes 
Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego