Top menu

Wizyta Studyjna "Częstochowski Cmentarz Komunalny - Specyfika Zarządzania"

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe organizuje w dniach 15-16 września 2017 roku (piątek - sobota) Wizytę Studyjną na Cmentarzu Komunalnym w Częstochowie przy ul. Radomskiej 117. Wizyta połączona ze zwiedzaniem cmentarza, Zakładu pogrzebowego oraz Krematorium ma na celu zapoznanie się ze specyfiką prowadzenia i zarządzania trzech działalności pod jednym kierownictwem.

Wizytę połączyliśmy z prezentacją firm których produkcja jak i asortyment które posiadają w sprzedaż jest nakierowany na branżę cmentarno-pogrzebową. Będą to następujące firmy: PRIMA-TECH (akcesoria pogrzebowe), WIBROBET ALEKSANDRIA (prefabrykaty do budowy grobów), ASCO Equipment (koparki), ANDRZEJ CHRZĄSTEK (produkcja urn i akcesoriów pogrzebowych), WILKSOFT (oprogramowania dedykowane cmentarzom), BEA STONE (producent urn artystycznych), MOTIS (dostawca systemu do produkcji tabliczek pogrzebowych oraz dostawca urn biopochodnych), THE HEARSE & LIMO COMPANY (holenderski producent karawanów)

Wizyta ma także na celu poza zapoznaniem się ze specyfiką zarządzania Częstochowską nekropolią także wymianę doświadczeń wśród uczestników jak również wypracowanie wspólnych form działań na przyszłość.

Nocleg jak i kolację zaplanowaliśmy w nowo otwartym cztero gwiazdkowym Hotelu ARCHE usytuowanym w centrum Częstochowy przy ul. Oleńki 20