Top menu

"Jak nas widzą, tak nas piszą"

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza na szkolenie tym razem dedykowane dla przedsiębiorców pogrzebowych "Jak nas widzą, tak nas piszą"

„Jak nas widzą, tak nas piszą” czyli co zrobić aby być firmą pierwszego wyboru dla swoich potencjalnych klientów, oraz „Sprzedawanie jest jak oddychanie” czyli umiejętności które należy doskonalić w swojej firmie a w szczególności wśród swoich pracowników.

Z powyższą tematyką zapozna nas, Maciej Żarys - Trener skutecznych relacji biznesowych. Ukończył szkołę trenerów na Uniwersytecie Jagiellońskim. Zdobył ogromne doświadczenie, pracując w największych na świecie korporacjach na stanowiskach sprzedażowych. Dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu oraz pasji wykonywanego zawodu przekonał wielu swoich klientów, że umiejętność sprzedaży i budowania relacji jest umiejętnością tak samo potrzebną i naturalną w biznesie, jak umiejętność oddychania.

A także jak nie popełnić błędów organizując ceremonie żałobne w poszczególnych obrządkach - opowiedzą nam - Anna i Jacek Borowikowie - mistrzowie świeckich ceremonii pogrzebowych