Top menu

Konferencja FIAT-IFTA Budapeszt 2022

W dniach 15-17 czerwca 2022 roku, w przepięknym Budapeszcie* stolicy Węgier odbędzie się coroczne spotkanie Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych FIAT-IFTA. Gospodarzem spotkania i konferencji FIAT-IFTA ICD (Międzynarodowej Rady Dyrektorów) będzie Węgierskie Stowarzyszenie Pogrzebowe OTEI (Országos Temetkezési Egyesület és Ipartestület).

OTEI będzie również gospodarzem konferencji krajów Pogrzebowej Grupy Wyszehradzkiej (Polska, Słowacja, Czechy i Węgry) oraz Międzynarodowych Targów Pogrzebowych  (z Polski będą MASTABA i PRIMA-TECH), które sprawią, że będzie to fantastyczna okazja dla Światowego Przemysłu Pogrzebowego do spotkania i podzielenia się swoją wiedzą, doświadczeniami a także zaprezentowania nowości na rynku funeralnym.

W trakcie uroczystej kolacji w dniu 16 czerwca, szczególnym momentem będzie ceremonia przekazania insygniów Prezydenta organizacji FIAT-IFTA - Markowi Cichewiczowi – naszemu rodakowi i z nie ukrywaną satysfakcją powiem członkowi naszej organizacji – Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.

Wierzę, że spotkanie to będzie nie tylko szansą do zacieśniania relacji biznesowych, wymiany wiedzy i doświadczeń w międzynarodowym gronie, ale również okazją odkrycia piękna architektury i walorów kulinarnych stolicy Węgier.

Link do wydarzenia i strony rejestracji https://fiatifta2022.otei.hu/

Myślę, że dobrze było by zorganizować wspólny wyjazd, obniży to koszty a także można będzie negocjować koszt opłaty rejestracyjnej.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Konwencji FIAT-IFTA proszę o kontakt mailowy prezes@stowarzyszeniefuneralne.pl  do dnia 20 maja 2022 r.

Krzysztof Wolicki 
Prezes Polskiego 
Stowarzyszenia Pogrzebowego

*  Budapeszt, stolica Węgier. Miasto jest politycznym, administracyjnym, przemysłowym i handlowym centrum Węgier. Budapeszt jest często nazywany „Perłą Dunaju” i jest naprawdę oszałamiająco pięknym miejscem. Geografia, historia i ludzka twórczość przyczyniły się do stworzenia miasta, które jednocześnie czaruje, zadziwia i fascynuje.