Top menu

Podsumowanie Pierwszego Ogólnopolskiego Forum Branży Funeralnej

W dniach 27-28 maja 2023 roku w Centrum Konferencyjnym Targów Kielce SA przy ul. Zakładowej 1 odbyło się Pierwsze Ogólnopolskie Forum Branży Funeralnej połączone z Obchodami 25-lecia Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, najstarszej organizacji branży pogrzebowej w Polsce.

Spotkanie w Sejmie u Pani Marszałek Małgorzaty Kidawy-Błońskiej

W dniu 10 maja 2023 r. o godz. 13.00 przedstawiciele Zespół ds. Zmiany prawa o cmentarzach i pochówkach Społecznej Inicjatywy (Nie)zapomniane cmentarze

Pierwsze Ogólnopolskie Forum Branży Funeralnej

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe wspólnie z Targami Kielce SA zapraszają w dniach 27-28 maja 2023 r. na Pierwsze Ogólnopolskie Forum Branży Funeralnej połączone z Jubileuszem 25-lecia naszej organizacji. Patronat nad Forum objął -  Wojciech Labuda - Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów do spraw reformy regulacji administracyjnych związanych z ruchem naturalnym ludności i ochrony miejsc pamięci, Bogdan Wenta - Prezydent Miasta Kielce a także Marek Cichewicz - Prezydent FIAT-IFTA.

 Zapraszamy

Częstochowskie Konsultacje Funeralne - 22.04.2023

W dniu 22 kwietnia br. W restauracja TERRA NOSTRA znajdującej się w budynku administracji Cmentarza Komunalnego w Częstochowie przy ul. Radomskiej 117 odbyły się „Częstochowskie Konsultacje Funeralne” w których wzięli udział przedsiębiorcy pogrzebowi, zarządcy i administratorzy cmentarzy a także producenci akcesoriów funeralnych.

Ostatnia wersja Projektu Ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych

W dniu 17 marca 2023 roku otrzymaliśmy z Kancelarii Prezesa Rady Ministrów ostatnią wersję Projektu Ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych wraz z uzasadnieniem.
Poniżej zamieszczam wszystkie materiały, wiem, że jest ich dużo ale proszę zapoznajcie się chociażby z samym projektem i przekażcie do mnie swoje uwagi

Częstochowskie Konsultacje Funeralne - pod Patronatem FIAT-IFTA

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe zaprasza do Częstochowy na "Częstochowskie Konsultacje Funeralne" w dniu 22 kwietnia 2023 r.
Gościem specjalnym spotkania będzie Wojciech Labuda - Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów do spraw reformy regulacji administracyjnych związanych z ruchem naturalnym ludności i ochrony miejsc pamięci – przedstawi założenia Rządowego Projektu Ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych