Mikrorachunek podatkowy – czym jest i jak go uzyskać?

Czym jest mikrorachunek podatkowy? Jakich wpłat dokonujemy na mikrorachunek podatkowy?

Skąd wziąć mikrorachunek podatkowy? Jak opłacić podatki na mikrorachunek?

BDO? Jak zakwalifikować odpady z zakładu pogrzebowego?

Działalność zakładów pogrzebowych jest tematem dość delikatnym. Jego funkcjonowanie przyczynia się do powstania odpadów, które niestety, z racji właściwości, nie zawsze można zakwalifikować do typowo komunalnych. Kwestia ta jest na pewno aktualna  i problematyczna dla osób, które zakład pogrzebowy prowadzą.

Świąteczne Życzenia w DF MEMENTO

Szanowni Państwo!

Zapraszam do zamieszczenia Reklamy, Życzeń Świątecznych w ostatnim w tym roku wydaniu Dwumiesięcznika Funeralnego MEMENTO.

KOMUNIKAT Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

W dniu 22 listopada 2019 roku w Poznaniu odbyło się Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego. Rezygnację z funkcji Wiceprezesa Zarządu złożył Marek Cichewicz, który jest bardzo zaangażowany w prace w FIAT-IFTA. Marek Cichewicz w czerwcu przyszłego roku obejmie na dwa lata przewodniczenie organizacji funeralnej o światowym zasięgu.

Utrzymanie i zarządzanie cmentarzami - Szkolenie

Zapraszamy na ostatni w tym roku cykl szkoleń "Utrzymanie i zarządzanie cmentarzami" jednodniowe szkolenia zaplanowaliśmy w Trzebini, Sieradzu i Włocławku w dniach 2-4 grudnia 2019 r.

Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Działając na podstawie § 18 Statutu Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego, Zarząd  zwołuje

Walne Nadzwyczajne Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.

Walne odbędzie się w dniu 22 listopada 2019 r. (piątek), w Sali 1B (pierwsza w lewo) na antresoli Pawilon 7  na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14

Centrum Flotowe CARSED zaprasza

Zaprasza na prezentację VW w zabudowie funeralnej renomowanej firmy BAUTEX. Prezentacja odbędzie się dnia 13.11.2019 r. w godzinach 10.00 - 16.00 przy ul. Łopuszańskiej 72 w Warszawie. Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe objęło Patronat Honorowy nad  wydarzeniem.