Wizyta Studyjna "Częstochowski Cmentarz Komunalny - Specyfika Zarządzania"

Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe organizuje w dniach 15-16 września 2017 roku (piątek - sobota) Wizytę Studyjną na Cmentarzu Komunalnym w Częstochowie przy ul. Radomskiej 117. Wizyta połączona ze zwiedzaniem cmentarza, Zakładu pogrzebowego oraz Krematorium ma na celu zapoznanie się ze specyfiką prowadzenia i zarządzania trzech działalności pod jednym kierownictwem.

UWAGA - NACIĄGACZ

Krajowy Rejestr Działalności Gospodarczych — 500 złotych za wpis do bezwartościowego rejestru

Pisemka — dość wyraźnie naśladujące sznyt urzędowy — przysyła KRAJOWY REJESTR DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZYCH, ul. Złota 61 w Warszawie, a dotyczą „uregulowania fakultatywnej opłaty rejestracyjnej w wysokości 500 zł (słownie: pięćset złotych)” .

Przerwa urlopowa

Uprzejmie informujemy, że w dniach 24 - 28 lipca 2017 r. biuro Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego będzie zamknięte z uwagi na okres urlopowy. W sprawach pilnych proszę kontaktować się z prezesem Krzysztofem Wolickim tel. 604 286 073

* * * * * * * * * * * * GORĄCE PODZIĘKOWANIE * * * * * * * * * * * *

W związku z przejściem na emeryturę z dniem 1 lipca 2017 roku

pani Barbary Zawadzkiej

dyrektora Biura Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

w imieniu własnym, Zarządu a także członków naszej organizacji,

czytelników MEMENTO jak i wszystkich, którym

pani Barbara przez te lata udzielała rad i pomocy

chciałbym serdecznie podziękować za jej trud włożony w rozwój

naszej organizacji oraz próby konsolidacji środowiska funeralnego.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję

Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

UWAGA Zmiana numeru konta bankowego

Szanowni Państwo, z dniem 14.06.2014 roku ulega zmianie numer konta bankowego Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego. Zamiast dotychczasowych dwu kont będziemy mieli jedno w Credit Agricole Bank Polska SA. Podajemy obowiązujący numer konta dla transakcji złotówkowych 38 1940 1076 3182 2851 0000 0000

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA

W imieniu własnym jak i nowo powołanego Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego chciałbym serdecznie podziękować ustępującym Członkom Zarządu, Komisji Rewizyjnej jak i Komisji Etyki za owocną współpracę przez ostatnie trzy lata minionej już kadencji.

Współpraca z Panami była Wielką przyjemnością.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję

prezes Zarządu
Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

Nowe Władze Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego

W dniu 9 czerwca 2017 r w Hotelu Nieborów w Nieborowie odbyło się Walne Sprawozdawczo Wyborcze Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego.
Prezesem na drugą kadencję został wybrany Krzysztof Wolicki.

Nieczynne Biuro Stowarzyszenia w dniu 9.06.2017

Z uwagi na zaplanowane w Nieborowie w dniu 9 czerwca 2017 roku Walne Sprawozdawczo-Wyborcze Zgromadzenie Członków Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego biuro Zarządu będzie nieczynne

Odwołane szkolenie

Z uwagi na małe zainteresowanie planowanym na dni 9-10.06.2017 roku szkoleniem "Gospodarka odpadami na cmentarzu" w Nieborowie, zostaje one przeniesione na jesień. Miejsce jak i termin szkolenia podamy pod koniec sierpnia.

Wyróżnienie dla BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe

Firma BONGO Międzynarodowe Usługi Pogrzebowe której współwłaścicielem jest Marek Cichewicz wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego otrzymała WYRÓŻNIENIA targów NECROEXPO 2017 za ciekawe rozwiązania przestrzenne stoiska.
Gratulacje
Prezes PSP